Miele shop


Nauji produktaiApie „Miele“

Immer Besser

"Miele" prietaisai – patvarūs ir galingi

1899 m. įkurta "Miele" nuo pirmos dienos vadovaujasi tuo pačiu šūkiu – "Visada geriau". Ką jis reiškia? Tai, kad visada stengsimės dirbti geriau nei mūsų konkurentai ir siekti geresnių rezultatų, nei turime dabar. Todėl mūsų klientai gali ramiai rinktis "Miele" žinodami, kad priima gerą sprendimą – veikiausiai visam gyvenimui.

"Miele" ženklas

"Miele" gaminiai – geidžiamiausi daugelyje šalių. 2013 m. Vokietijoje "Miele" išrinktas geriausiu visų laikų prekių ženklu. Renkatės "Miele"? Tai šį tą sako ir apie Jus. "Miele" klientai kelia ypač aukštus reikalavimus buitinių prietaisų efektyvumui, patogumui, dizainui ir ekologiškumui. Jūs tikrai žinote, kas yra tikra kokybė ir puikus stilius.

"Miele" kokybė

Jau daugiau kaip 100 metų mūsų klientai žino – "Miele" prietaisai nenuvilia. Išbandome visus savo gaminius – skalbykles, džiovykles, indaploves, orkaites ir t.t. Bandymų metu sukuriamos sąlygos, imituojančios 20 metų naudojimo trukmę. Išbandėte "Miele"? Neabejojame, kad mūsų gaminius rinksitės dar ne kartą. "Miele" klientai yra lojalūs ir mielai rekomenduoja mūsų prietaisus savo bičiuliams. Mūsų pažadas Jums – kokybės ir ilgaamžiškumo derinys be jokių kompromisų.

"Miele" patogumas

Klasikinė sukama rankenėlė, nepastebimas jutiklis ar aukštos raiškos liečiamasis ekranas... "Miele" prietaisus naudoti lengva ir smagu. Kur bebūtumėte - virtuvėje ar prie skalbyklės, darbus atlikti bus patogu, lyg naudoti išmanųjį telefoną. Siūlome daugybę automatinių programų ir užtikriname puikius rezultatus. Ir, žinoma, niekada nepamirštame smulkmenų – kad Jūsų gyvenimas būtų sklandesnis.

"Miele" dizainas

Švarios linijos, laikui nepavaldi elegancija... Tai tikroji "Miele" esmė. Ieškote buitinės technikos, kuri derėtų prie išskirtinio Jūsų interjero ir virtuvės baldų? Mes siūlome ypač platų buitinės įrangos pasirinkimą, unikalias formas ir spalvų derinius. Kiekvieną "Miele" prietaisą kruopščiai deriname prie kitų linijos gaminių. "Miele" tikrai ras vietą Jūsų virtuvėje.

"Miele" tvarumas

"Miele" tvarumo filosofija giliai įsišaknijusi mūsų vertybėse ir tradicijose. Kartu tai ilgalaikės verslo sėkmės garantas. "Miele" priklauso JT tvarumo tinklui "Pasaulinis susitarimas" ir yra pasirašiusi ""Įvairovės chartiją"". Be to, kas dvejus metus skelbiame tvarumo ataskaitą.

"Miele" istorija

Jau daugiau kaip 100 metų sėkmingą "Miele" istoriją kuria dvi šeimos – Miele ir Zinkann. Pirmasis jos puslapis buvo atverstas 1899 m., kai inžinierius Carlas Miele ir verslininkas Reinhardas Zinkannas įsteigė grietinėlės separatorių gamybos įmonę Herzebrocke. Iš pradžių įmonė turėjo vienuolika darbuotojų, ketverias tekinimo ir vienas gręžimo stakles. Įkūrėjų pasirinktas šūkis "Immer besser" įkvėpė "Miele" tobulėjimo filosofiją.