Apie mus


 Apie mus

Ilgametė patirtis 

Esame buitinės technikos ekspertai. Kartu skaičiuojame jau dešimt metų patirties. Darbas su buitine technika mums – ne tik pareiga, bet ir pomėgis, svarbi interesų sritis. Todėl nuolat domimės naujovėmis ir pildome asortimentą pagal funkcionalumo ir dizaino tendencijas. Tokiu būdu galime žengti rinkos priešaky. 

Turime atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus. Galime pasiūlyti ir padėti įgyvendinti ne tik jau pasiteisinusius - tradicinius, tačiau ir nestandartinius - netikėtus sprendimus.

 

Konsultacijos ir lankstumas

Klientų pasitikėjimas – mūsų tikslas numeris vienas. Įsiklausome į klientų poreikius, suteikiame profesionalias konsultacijas ir padedame pasirinkti patį tinkamiausią gaminį. Nenorime skaičiuoti pajamų, neįsitikinus, kad gaminys nepriekaištingai derės ir veiks kliento namuose. 

Jūsų džiaugsmas – mūsų džiaugsmas. Neradote reikiamos prekės? Susisiekite su mumis ir ją užsakysime individualiai Jums. Prekės kaina pasirodė per didelė? Siūlykite savo kainą ir būtinai peržiūrėsime savo pasiūlymą. Betarpiškas bendradarbiavimas su Jumis ir lanksčios sąlygos jau tapo mūsų išskirtinumo ženklu. 

 

Tik kokybiška produkcija

Kokybė mums - ne tik žodis, o neatsiejama nuo gaminio papildoma vertė klientui.  Prekiaujame visame pasaulyje žinomais prekiniais ženklais ir modeliais, kuriuos pasirinkome remdamiesi sukaupta patirtimi ir klientų poreikiais.

Klientai turi galimybę visus pirkinius įsigyti su visapusišku „Warranty Expert" draudimu. Todėl nuo šiol galite būti tikri, kad nauja buitinė technika ir elektronikos prekės tarnaus ilgai ir, svarbiausiai, patikimai.

 


 Šiek tiek istorijos..

UAB "Romiteka" įkurta 2007 metais. Mūsų pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba buitine technika.

2009 metais įmonė įvykdė savo plėtros projektus.

To pasekoje buvo atidaryta internetinė parduotuvė adresu www.romiteka.lt

Didėjant kokybiškų prekių paklausai ir esant milžiniškai prekių įvairovei, sukūrėme internetine parduotuvę www.onus.lt. Čia pirkėjas ras tiktai atrinktas, kokybiškas prekes ir pilną informaciją apie produktą.


 

 Mūsų rekvizitai

Įmonė: UAB Romiteka

Adresas: Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, Vilniaus raj., Lietuva

El. Paštas: info@romiteka.lt , info@onus.lt

Įmonės kodas: 301085825

PVM kodas: LT100003433617

Tel.: +370-657-72255

Skype: Romiteka

Banko sąskaita: LT223500010001028128

Banko sąskaita: EVP6510001028128

Banko pavadinimas: Paysera LT

Banko kodas: 35000


Mus rasite :  

Prekybos centre ,,Link Molėtų‘‘ Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.

Darbo laikas:   I-V   9:00-19:00 val.,  VI-VII  - nedirbame